klub żeglarski petrochemia płock
Klub Żeglarski
PETROCHEMIA   
kzpetrochemia.pl
KURSY       O NAS      OFERTA       FORUM       KONTAKT

Ogłoszenie

Aby zarejestrować się na forum , skontaktuj się z administratorami. gumis80@poczta.onet.pl ; markus76@wp.pl

#1 2012-11-17 22:16:43

K45
Forumator
Zarejestrowany: 2007-02-11
Posty: 166

Spotkanie POZŻ 15 XI 2012r.

Czy ktoś był na tym spotkaniu? Wiadomo jakie decyzje zapadły? A przynajmniej o najważniejszej- czy znalazły się osoby chętne do zarządu POZŻ?

Offline

 

#2 2012-11-21 12:06:22

Gumiś
Administrator
Od: Płock ...:::Z.L.N.R:::...
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 393

Re: Spotkanie POZŻ 15 XI 2012r.

Też jest ciekawy co zostało omówione na tym spotkaniu. ostatnio na forum gazety była ostra dyskusja na temat"płock zero dryfu"


http://img180.imageshack.us/img180/7218/nosternaforum.gif

Offline

 

#3 2012-11-22 07:03:46

Gumiś
Administrator
Od: Płock ...:::Z.L.N.R:::...
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 393

Re: Spotkanie POZŻ 15 XI 2012r.

15 listopada br. z inicjatywy Zarządu Płockiego Okręgowego Związku Żeglarskiego odbyło się „Spotkanie środowiska żeglarskiego”. Początek zebrania poświęcono akcji „Płock Zero Dryfu” . Wśród gości obecny był Dyrektor Wydziału Promocji Miasta Płocka Mikołaj Łakomski, który obszernie udzielał zgromadzonym odpowiedzi na pytania związane z akcją. Poinformował że przygotowywana jest strategia promocyjna miasta oparta na pięciu „filarach” wśród których między innymi jest rzeka Wisła. Zapewnił jednocześnie, że wydział promocji otwarty jest na propozycje żeglarzy, dotyczące promowania miasta na imprezach sportowych w Polsce i na świecie. Dalsza część spotkania poświęcona była sprawom bieżącym Związku. Ustalono że 9 lutego 2013r odbędzie się Sejmik sprawozdawczo- wyborczy. Zgodnie z wytycznymi PZŻ (uchwała nr 8/XLIV Sejmiku PZŻ) mandaty i czynne prawo wyborcze przysługiwać będzie tym klubom które uregulowały składki członkowskie do końca 2011r. Mandaty przydzielane będą według klucza: siedmiu członków – 1 mandat. Pozostałe kluby zostaną zaproszone na Sejmik i przysługiwać im będzie bierne prawo wyborcze. Mandaty oraz proponowany porządek obrad Zarząd wyśle do klubów w terminie przewidzianym statutem POZŻ. Ponadto poruszono temat jachtu „Mazowsze” który od kilku lat jest dużym obciążeniem budżetu Związku i generuje straty. Padło kilka propozycji, wśród nich jedna: aby jacht przekazać w użytkowanie w zamian za koszty ubezpieczenia i bieżące remonty. Sprawa ta na pewno zostanie poruszona na Sejmiku. Prezes POZŻ poinformował zgromadzonych o próbach pozyskania stałej siedziby Związku, niestety zaproponowane lokalizacje nie spełniały oczekiwań Zarządu lub przekraczały możliwości finansowe Związku. Kol. Łukasiak poinformował również zgromadzonych , że w październiku w struktury POZŻ został włączony Harcerski Ośrodek Wodny działający przy Chorągwi Mazowieckiej ZHP. Na koniec podniesiono kwestię Regulaminu Płockiego Żeglarskiego Grand Prix Zalewu Włocławskiego. Ponieważ dyskusja stała się bardzo gorąca, kolega Łukasiak zaproponował żeby każdy klub zgłosił konkretne propozycje do Regulaminu poprzez swoich przedstawicieli w Komisji Regulaminowej ŻGPZW. Zarząd Związku pragnie gorąco podziękować Urzędowi Miasta Płocka za wsparcie finansowe bez którego „Spotkanie środowiska żeglarskiego” nie doszłoby do skutku. Słowa podziękowania kierujemy również do kolegi Leszka Bartosika który użyczył restauracji „Tawerna” oraz przygotował catering. Przede wszystkim dziękujemy za liczne przybycie gościom ,przedstawicielom zrzeszonych klubów żeglarskich i sympatykom , dziękujemy za konstruktywną i rzeczową treść podnoszonych tematów. W zakładce "Galeria" zamieszczono kilka zdjęć z zebrania.

Źródło www.pozz.pl


http://img180.imageshack.us/img180/7218/nosternaforum.gif

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson