Za nami Pierwsze regaty cyklu Pucharu Polski 2026 które ruszyły z pełną mocą! Spędziliśmy niezwykle intensywne dwa dni ścigania w Morągu .
Warunki na Jeziorze Narie dopisały, co pozwoliło na rozegranie aż 9 wymagających wyścigów. Ciasne starty, twarda taktyka, mocno kręcący wiatr i głód pływania pozimowej przerwie.
Stawka w klasie standard liczyła 21 załóg i walka o każde miejsce była bardzo zacięta aż do ostatniego wyścigu. Regaty kończymy na 7 miejscu ze świadomością że jest potencjał na więcej.
Dziękuję załodze Arek i Tomek za zaangażowanie i przygotowanie do sezonu.
Pozdrawiam Tomasz Staśkiewicz









